Panasonic KIT-TZ25-ZKE Compact Inverteres Split klíma
  • Hűtő teljesítmény
    2,5 kW
  • Fűtő teljesítmény
    3,3 kW
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Energiaosztály hűtés A++
  • Energiaosztály fűtés A++
  • Helyiség méret
    8 - 28 m2
  • Fűtés
    -15 ℃ -ig
  • WIFI
  • Garancia
    3+2 év
Válassza ki a vásárlás módját!
Átvételi módok
Személyesen:
Kiszállítás:
Klíma beüzemelés:
Kérdése van?
Hívja tanácsadóinkat!
Help desk
Vitai Roland
Tanácsadó, értékesítő
Help desk
Varga Anikó
Tanácsadó, értékesítő
Varga Dániel
Vida Róbert
Klíma szerelés
A Panasonic KIT-TZ25-ZKE általános szerelési információi:
SZERELÉSI INFORMÁCIÓK:
- kiszállás
- készülék helyszínre szállítása
- szereléshez szükséges anyagköltség 3 méteres csőszakaszig kábelcsatornázás nélkül (vegytiszta hűtőközeg csövek, szigetelés, kábelek, kondenzvíz cső, 450 mm-es kültéri tartókonzol, rögzítő elemek)